Адміністрація закладу

Завідувач відділення «Ромашка» смт Вороновиця

КЗ “ЗДО “РОМАШКА” ВСР

СІДЛЕЦЬКА ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРІВНА

Дата народження: 03.02.1992
Освіта: вища, Вінницький державний педагогічний університет ім.. М. Коцюбинського
Педагогічний стаж: 7 років
На посаді завідувача з 2022 року.
Сучасний стиль в керівництві дошкільним закладом вимагає від завідувача володіти різноманітними якостями а саме принциповістю, дипломатичністю, толерантністю, креативністю, ініціативністю,мобільністю, бажання зробити щось нове і цікаве вміння вибрати правильний напрямок своєї діяльності і досить чітко уявляти її результат – ці якості допомагають мені оперативно вирішувати педагогічні та адміністративні завдання. Мені подобається, коли на роботі все виходить, особливо, якщо, я, доклала до цього зусиль.
Я розумію, що управління ЗДО – це цілісна система механізмів впливу на колектив, що управляти інноваційною діяльністю ЗДО – значить постійно пізнавати і виявляти прогресивні тенденції в освітньому процесі, направляти цей процес відповідно до цих тенденцій з урахуванням об’єктивних можливостей свого педагогічного колективу.

Всі проблеми намагаємося вирішувати разом, тільки так робота принесе результати.

Моя робота – це частина мене.

Життєве кредо: Життя як п’єса в театрі: важливо не те, скільки вона триває, а наскільки добре зіграна (Сенека).

Педагогічне кредо: Ти ніколи не перепливеш океан, якщо боятимешся втратити берег із виду.
Христофор Колумб (Christopher Columbus)

Завідувач відділення «Мальва» с. Михайлівка

КЗ “ЗДО “РОМАШКА” ВСР

ВЕРБА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА

Освіта: вища.

Педагогічний стаж: 11р. 10м.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст.

На посаді завідувача : з 2017  року.

         У сучасних умовах розвитку суспільства висуваються досить високі вимоги до професійно-управлінської компетентності керівника закладу дошкільної освіти, його педагогічної майстерності, психологічної грамотності, здатності оптимально реалізовувати управлінські функції, самостійно розв’язувати різноманітні завдання в нестандартних ситуаціях, ефективно взаємодіяти з учасниками педагогічного процесу.

Керівник дитячого садочка повинен не тільки сам розуміти дітей, йому слід навчити цього вихователів і пильно стежити за їх педагогічною культурою.

         Дитячий садок не може бути схожим на школу чи інші навчальні заклади. Він – дитячий садок, він – для дітей. І той, хто там працює, має, насамперед, розуміти перспективу розвитку поки що маленької людини і нести за неї відповідальність.

         Бути причетною до цього, впливати на розвиток і виховання дітей – це є сенсом мого життя і моєю роботою.

Життєве кредо: «Будь добрим до ближнього і добро повернеться до тебе».

Педагогічне кредо: «Знай дитину, розумій дитину, поважай дитину, будь частиною життя дитини».

Завідувач відділення «Пролісок» с. Гуменне

КЗ “ЗДО “РОМАШКА” ВСР

НИЗОВЕЦЬ АННА СЕРГІЇВНА

Освіта: вища

Педагогічний стаж: 3 роки

Кваліфікаційна категорія: бакалавр дошкільної освіти

На посаді: основна вихователь з 2019року ( в.о.заввідділення з 2022 року)

Моя робота дає суспільству дітей, підготовлених до подальшого життя, впевнених у собі, з бажанням вчитися далі. Для когось це банальність, а для мене це і є життя. І я пишаюся кожною маленькою перемогою у своїй великій роботі. Працюючи вихователем, я зрозуміла, що треба бути такою ж дитиною і разом з ними виконувати всі завдання. Вихователь – це мудрець, до якого діти йдуть з будь-яким питанням, і він повинен дати пораду. Скільки питань відразу. Де їх взяти? Якщо треба, відкриваю навіть енциклопедію.

Педагогічне кредо Дитина – це не посудина, яку треба заповнити, а вогонь, котрий потрібно розпалити!!!

Завідувач відділення «Колосочок» с. Довгополівка

КЗ “ЗДО “РОМАШКА” ВСР

СОЙЧУК ЛІДІЯ ПЕТРІВНА

Освіта: вища.

Педагогічний стаж: 10 років

На посаді завідувача з 2012 року.

       Робота завідувача – багатогранна і вимагає неймовірних душевних сил та, напевно, знання всіх сфер людської діяльності, професіоналізму і таланту, щоденної клопіткої праці. Дитячий садок – це маленька держава зі своїми законами і правилами, неповторною атмосферою, наповненою любов’ю і теплотою, турботою та розумінням. Це планета дитячої безпосередності й щирості, і в той же час – величезний, злагоджений механізм, в якому немає дрібниць.

       Перш за все, треба любити дітей. Необхідно знати їх вікові та психологічні особливості, звички і потреби, прагнути розуміти, бути співучасником їх життя. І що може бути важливішим, ніж дитяча посмішка та радість в очах дошкільнят? Малюки різні за темпераментом і характером. Їх міркування – це ціла картина світу. Кожний чомучка – особистість, до якої маємо знайти підхід.

     Лідія Петрівна має високу науково-теоретичну підготовку, гарні організаторські здібності. Досвідчений адміністратор, досконало володіє ефективними формами та методами організації освітнього процесу, сучасними прийомами управлінської діяльності та методичної роботи в ЗДО.

      Забезпечує виконання освітніх та парціальних програм, віддає перевагу демократичному стилю керівника, У Лідії Петрівни спостерігається чітко виражені лідерські якості: вимогливість , наполегливість, толерантність.

     Роки, проведені поряд з дітьми… Бачити те, як на твоїх очах відбувається становлення людської особистості – чи може бути щось краще, ніж дивитися в допитливі дитячі очі, довірливо держати в своїх руках тендітну дитячу долоньку?

Життєве кредо: “Будь добрим до ближнього, і добро повернеться до тебе”

Педагогічне кредо: «Де є бажання, знайдеться й шлях»

Завідувач відділення «Ялинка» с. Тростянець

КЗ “ЗДО “РОМАШКА” ВСР

КІРСАНОВА ТЕТЯНА ІВАНІВНА

Освіта: вища

Педагогічний стаж: 11 років

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії»

     На посаді завідувача з 2011 року Тетяна Іванівна сформувала педагогічний колектив – дружню команду однодумців, у якій панує творча атмосфера та доброзичливий продуктивний психологічний мікроклімат.

      Завідувач особистим прикладом заохочує педагогів оволодівати мистецтвом комунікації, навчання та виховання, впроваджувати в роботу перспективний педагогічний досвід.

Дитячий садок – це той світ, в якому дитина живе у найважливіший період для розвитку, і від того, як вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, але й майбутнє родини і всієї країни. Якщо дитина живе з похвалою, вона вчиться захоплюватись. Якщо живе з чесністю, вона вчиться справедливості. Якщо дитина живе в безпеці, вона вчиться вірити. Якщо дитина живе дружбою, вона вчиться знаходити у світі любов. Створити такий світ для дітей можуть тільки справжні майстри.

Педагогічне кредо – «Краще те, що краще для дитини!»